
Strong Viking aftermovie
Heel veel heuvels, modder, loodzware obstakels en een Herbalife Nutrition team vol met bikkels. Geniet samen met ons na van de Strong Viking Hills Edition in Amsterdam.
Herbalife Nutrition Vikings jullie waren geweldig!
Wat een prestaties werden er op 19 mei neergezet op het parcours van de Strong Viking Run! Meer dan 400 Herbalife Nutrition Members en klanten deden mee. Zij lieten duidelijk zien wat onder andere goede voeding met je doet!
Team Herbalife
Nutrition had zich optimaal voorbereid op deze modderrige uitdaging. Met een
lichaamsanalyse, trainingsschema, voedingsadvies, coaching en de juiste
voedingssupplementen
stond ze niets meer in de weg om te knallen. Naast dat het een ware
uitdaging was, zagen we ook dat de teams heel veel lol hadden samen. De
teamleden zorgden ervoor dat geenéén Viking achter bleef. Het
ultieme groepsgevoel!
Enthousiast? Houd onze social media kanalen goed in de gaten en doe in oktober met ons mee!
Begin je dag met een Herbalife Nutrition ontbijt
Herbalife Nutrition verlengt het partnership met Cristiano Ronaldo voor drie jaar
Gerelateerd
Alle artikelen
Voeding voor Zero Hunger, het initiatief om de wereldhonger te beëindigen
We vieren het eerste jaar van het Nutrition for Zero Hunger-initiatief en we delen de resultaten in het teken van Wereldvoedseldag. Nutrition for Zero Hunger is een wereldwijd programma dat is afgestemd op de tweede Duurzame Ontwikkelingsdoelstelling van de Verenigde Naties, dat tot doel heeft honger in al zijn vormen tegen 2030 te beëindigen en voedselzekerheid en verbeterde voeding te bereiken.

Heppie Zomertour van Het Vergeten Kind
Samen met onze Herbalife Nutrition members halen we jaarlijks een mooi bedrag op voor de Herbalife Nutrition Foundation. In Nederland steunen we met deze foundation ‘Het Vergeten Kind’. Deze organisatie richt zich op kwetsbare kinderen die het moeilijk hebben. Het Vergeten Kind, biedt een veilig en liefdevol thuis en komt op voor de belangen van deze, veelal jonge, kinderen. Zodat zij zich kunnen ontwikkelen en later volwaardig meedoen in de maatschappij. Begin dit jaar hebben we samen met onze members EUR 2.600,- opgehaald voor het sponsoren van een bus tijdens de Heppie Zomertour.

Meer energie krijgen wanneer je down bent
Het zijn stressvolle tijden. Veel mensen hebben moeite om thuiswerken te combineren met thuisonderwijs en de behoeften van het gezin of huisgenoten. Met al deze saamhorigheid is het vaak moeilijk om tijd voor jezelf te vinden, wat ons kan uitputten. Als je worstelt met energie, dan heeft dit invloed op hoeveel je aan anderen en, belangrijker nog, aan jezelf kunt geven.